f OKFA - święto filmu w Koninie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2019
  Następne na antenie:
   11.00 - Wiadomości + pogoda
        10:28:01 | sobota | 16.02.2019 | imieniny: Danuty i Juliany
 
OKFA - święto filmu w Koninie : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2019


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-06-17 10:15

OKFA - święto filmu w Koninie

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zaprasza na Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych Imienia Profesora Henryka Kluby. Do niedzieli w Domu Kultury Oskard oglądać będzie można produkcje twórców z całego kraju.

W tym roku obrazy oceniać będą m.in. redaktor naczelny miesięcznika "Kino", autor, redaktor i tłumacz książek o filmie - Andrzej Kołodyński oraz reżyser, scenarzysta, członek Europejskiej Akademii Filmowej - Sławomir Fabicki. OKFA to także imprezy towarzyszące. Atrakcjami konkursu będą projekcja jednego z pierwszych horrorów w historii kina "Nosferatu - symfonia grozy" z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Rafała Rozmusa oraz koncert Macieja Maleńczuka "Psychodancing".


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net