f Kto zasłużony dla kultury? : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2019
  Następne na antenie:
   03.00 - Pogoda
        02:58:37 | wtorek | 23.07.2019 | imieniny: Bogny i Apolinarego
 
Kto zasłużony dla kultury? : Aktualności Kultura : Radio Merkury Poznań :: 2019


  Polecamy
 Obywatel Gzik donosi
piątek 06-18
g. 08.10
 OCZY W SŁUP
piątek 06-18
g. 18.10
 Poduszkowiec – Noc Dobrych Dźwięków
piątek 06-18
g. 22.05


dodano: 2010-04-29 15:03

Kto zasłużony dla kultury?

Najlepszych animatorów i najhojniejszych sponsorów międzychodzkiej kultury chce nagrodzić działający w mieście Sejmik Kultury. Kandydatów już można zgłaszać.

Nagrody będą przyznane w czterech kategoriach: twórca, działacz, twórca i działacz oraz mecenas kultury. Swojego kandydata lub kandydatów może zgłosić każdy. Od osób prywatnych po różnego rodzaju instytucje. Na zwycięzców czekają stylowe statuetki i listy gratulacyjne.

Na pomysł uhonorowania ludzi, którzy działają w Międzychodzie wpadła Teresa Cichosz, szefowa międzychodzkiego Sejmiku Kultury. Wnioski, zawierające uzasadnienie, należy składać w sekretariacie urzędu miasta. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca maja. Uroczysta gala - 21 czerwca.


UWAGA:
Jedynym dysponentem praw autorskich do materiałów zamieszczonych w serwisie internetowym Radia Merkury jest Radio Merkury S.A. Wykorzystanie tekstów, zdjęć, ilustracji, materiałów dźwiękowych, materiałów filmowych w całości lub we fragmencie w jakikolwiek sposób wykraczający poza indywidualne zapoznanie się z nimi, wymaga każdorazowej pisemnej zgody redakcji.

 

wstecz | drukuj | prześlij dalej | skomentuj
www.kompu.net