OCENA: 5 La Mixtura  
  Kategorie:  La Mixtura |

2008-05-20 11:58:27
Hi GUYS!!!!

Hello! Jak tam u moich słuchaczach?? Wszystko ok? To dobrze. U mnie też, trozseczke się zmieniło, ale tak jest w życiu.

Ja nie pracuję już tam gdzie pracowałam, i teraz szukać pracy. To jeśli pańśtwo potrzebują osobą z moim profilem zawodowym to proszę dać znać, ahah!

Zastanawiam się co będzie teraz w moim życiu, czuję że nowy etap się rozpoczyna, ale to jest wolny proces, i cierpliwości jest potrzebny. Żyję w wolnym tempie teraz, jak to pięknie, nie trzeba się pośpieszyć, any biegać. Może pojadę z Lassem do Norwegii na wakacje. Wszystko jest możliwe!

Ale co naprawdę chciała, to zostać tu w Poznaniu. Zobaczymy co dalej!!!

Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-05-15 13:53:34
nie mogę!

Ostatnio mam takie bardzo skomplikowany moment w moim zyciu, mi sie nie chce pisac. Ale dam rady, i zaraz wszystko wroci do normy. Liczę na wasze wsparcie, i zrozumienia że nie zawsze może być dobrze.

Beijos. Semi

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-05-09 11:23:46
Semi

Nie mam za dużo do pisania. Ale proszę zobaczyć to http://www.myspace.com/fclg, bardzo fajny zespół.

Semi

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-05-05 22:37:34
Biegałam!!!

Wróciłam teraz z bieganiu, mówię wam, biegać jest tak fajnie! Dzisiaj robiłam całą trasę do okoła jeziora nad Rusałką! Dobrze się czuję, i może jutro idę jeszcze raz. Nie źle!!!!

Myślę że mamy okresy w życiu, czasami nic się nie dzieje, i też są czasy kiedy wszystko na raz. Ja jestem na tym ostatnim, tyle rzeczy dzisiaj się stało, że muszę oddychać, uspokajać się, bo inaczej nie będę mogła spać, ahahahah!

Czekam na listy, wiecie prawda? semi@radiomerkury.pl

Na zdjęciu - jestem sztuką!

Beijos. Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-05-04 22:52:12
Hello!

Hello Guys!!!!

Jak tam?? Wszystko dobrze?? U mnie ok. Długi weekend byl pracowity, uczyłam się do egzaminu, ale nie tylko... też jeżdziłam na rowerze, biegałam, ahahah, biegałam nad Ruszałką, wiecie jak fajnie??? Mój chlopak biega od miesiąca z kolegami, przenajmniej 4 razy w tygodniu, wczoraj poszułam z nim, i próbowałam to robić, nieźle mi poszło, nie biegałam całą prasę ale 75%, co nie jest tak źle jak na pierwszy raz.

Nie wszystko są kwiaty w życiu, my to wiemy, prawda? Ale czasami się robi bardzo trudno, jak na przykład mieć problemy z rodzicami. To mnie boli bardzo teraz, nie wiem co robić z tymi uczuciami. Rodzice przekroczą pewnie granicę szacunku, czasami...

Zmienimy temat, bo wiesz... może będę miała koncert na Kubie. Wow!!!! Ja sama nie wieże, że mnie coś takiego proponowano, a ja myślałam że już nigdy nie będę grała, jednak nie, i na Kubie!! Mój szef rozmawiał ze mną wczoraj, i mnie prosił żebym przygotowała koncert 45ciu minutowy. Więc będę siedziała i ćwiczyła, jak w starych czasach!!! Już nie gram prawie rok, ale nic, wrócę do formy, muszę!!!!!!

Takie życie, coś boli, coś nas ucieszy.

Na zdjęciu - KUBA!!!!!
Semi

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-29 14:20:51
Urząd Skarbowy!

Ahahahah! Wróciłam z Urzędu Skarbowego! Jak to było trudno. Oczywiście że poszłam do nie właściwego urzędu na Strzeleckiej, pojechałam do drugiego na Słowackiego, tam też nie było, było obok na Kochanowskiego. Oczywiście, że musiałam uzupelnić więcej niż jeden druk, bo zmieniłam adres zamieszkania. Ale się udało!!! I am a winner!

Jest różnie w urzędzie, dzisiaj trafiłam na ludzie w miarę ok, nie byłó źle. Nie zawsze tak jest, wiecie o tym lepiej niż ja. Dużo rzeczy załatwiam, czasami pracownicy tych urząd mnie już znają, bo muszę co roku wrócić załatwić pozwolenie na pracy, pozwolenie na pobyt, zameldowanie, iii....

Życzę wam powodzenia z tymi podatkami! W takim razie do jutra na antenie

Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-28 10:53:22
Hi!!!

Co tam u was słychać! Wiosna już jest, i z tego powodu się bardzo cieszę. Jak inaczej się żyje, prawda? Na weekend, jeżdziłam na rowerze, byłam na imprezy, ubranie są lżejsze.

Wczoraj byłam w TVP3, był program o obcokrajowcach studiujących w Polsce. Oprócz mnie, był tam jest dziewczyna z Koreii, jak ona była słodka, mówiąc po polsku z swoim akcentem. Dziewczyna z Kuby i ja. Na publiczności siedziała dziewczyna z Peru, i po programie rozmawiałam z nią, poszyłiśmy do Starego Rynku, rozmawialiśmy po hiszpańsku, bardzo miło było. Jeśli chcecie ogładać ten program, będzie powtórka we wtorek o 19:15.

Życzę wam miłego tygodnia!!!!

Na zdjeciu! Po prostu zdjęcia...

Semi

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-24 11:44:46
Dzieki wam!

Od poniedziałku nie piszę, nie miałam czasu, dużo się dzieje, ale jestem!!!

Ja długo czekałam na listy od słuchacza, warto było czekać, bo dostałam bardzo pięknie listy, mogę powiedzieć ze są wzruszające. Chcę podziękować ludziom za zaufanie we mnie, bo piszą bardzo ważne i osobiste sprawy.

Napisała NINA (uwielbiam cię)! Powiedziała że nie za bardzo lubi mojej fryzury,ahah, szczera jest! I że wnuczka rośnie! Napisała EWA (beijos=buzi), poinformując że w Szamotłuach mieszka Brazylijczyk, ale póżniej napisała jeszcze raz że wyjechał, ale nic. Napisała MAGDA (dziękuje za zaufanie), mówiła że poznała chłopaka, i coś tam też... tylko my wiemy... Napisał Tomek ( dziękuje za zaufanie), powiedział mi tajemnice, i to schowam dla Siebie.

Mój adres mailowy jest semi@radiomerkury.pl. możecie napisać co chcecie. Będę czekała...

Dziękuję wam wszystkivh którzy czytają mó blog.

Na zdjęciu. trzymajmy się razem!

Semi


  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-20 22:39:33
Nadzieje!

Skończyło się weekend. Nowy tydzień. Mam NADZIEJE, że wszystko będzie dobrze.

Wróciłam teraz od koncert U2 3D, dostałam od Bona dużo energii, siły i NADZIEJA!

Czekam na odpowiedź w tym tygodniu, nie mogę powiedzieć jeszcze więcej, ale mam NADZIEJE, że będzie jak ja chcę.

Życzę wam super tygodnia!

Na zdjęciu - Love for all of us!

Love. Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-18 01:02:13
Nic specjalnego!

Ja pracowałam w radiu w Brazylii też. Radio Novo Tempo 106.5 FM. Miałam program o podróżach, Viajando com a Novo Tempo. Dzisiaj mi się przypomniało, że gościłam w programie Konsul Polski w Kurytybie, miał na imię Marek Makowski. Fajna rozmowa, i w tamtych czasie nie miałam zamiaru przyjechać do Europy. On mówił że Polska się przygotowywała do wejścia w Unii Europejskie, a ja byłam tutaj kiedy to się właśnie stało. Fajnie, nie?

Jeszcze coś ciekawego, jak wszystko się połączy i że małe rzeczy mogą być znak przyszłości. Mój ojciec zawsze dużo czytał, i między tymi piszarzami, czytał Ibsena, wybitny norweski pisarz i mój brat ma na imię IBSEN. A ja teraz mam chłopaka z Norwegii, kiedy jestem u Lassego w domu, albo w ogóle w Norwegii, i mówię o tym, to ludzi są zaskoczenie, nie dziwie się. To jest to samo jakby ktoś miał tutaj na imię Machado de Assis, nasz wielki pisarz. Ciekawe, nie?

A ja mam takie imię SEMITHA. Moje rodzice są protestantami, i chcieli mi podać imię który mi zawsze przypomniało że Bóg jest ze mną. Sem był synem Noego, z Biblii, i właśnie z nim się zaczyna historia żydów.

Mam nadzieję że nie jesteście antisemici?? Ludzi zawsze takie żartują ze mną. Ludzi są za semithą. ahah!

Idę spać. Do jutra.

Na zdjęciu - padało dzisiaj!!! Kiedy pada Poznań przypomina mi Kurytybę. Nie umiem tłumaczyć dlaczego...

Love. Semi

  Komentarze (2)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-17 01:20:02

Busy Day! Tyle rzeczy robiłam dzisiaj, że nie wiem, padnę po prostu! Radio, uniwerek, bank, obiad, uniwerek, dwa koncerty, i na zakończenie imprezka.

Dzisiaj w radiu Kalina mnie przedstawiała przesłowie, za wysokie progi na nasze nogi. Nie pamiętam imiona pana którego zadzwonił do nas, on mnie tłumaczył tak: niech mi pani powie ile razy Brazylie wygrała Mistrzostwo Świata(5 razy), a Polskę( 0 razy ). Semi! To są wysokie progi na nasze nogi! Zrozumiałam odrazu!

Póżniej byłam w szkole, zdałam koło z łacińskiego, ahahah! Uwielbiam łaciny. Póżniej, nie zdałam :( notacji muzycznej, ale w następnym tygodniu, mam nadzieje mi się uda. Byłam na dwa koncerty, i póżniej jeszcze na imprezkę. Wow! Co za fajnie dzień!

Ja mam coś takiego, że muszę coś nowego robić co za jakiś czas, nie mogę stanąć w tym samym miejscu przez długi czas. Nie mogę mówić jeszcze, ale proszę kibicować mnie, bo byłam na rozmowie gdzieś(!!!!), i może będę coś innego robić w mediach. Proszę kibicować!!!!! Obiecuję że wszystko wam powiem jak będzie już wiadomo. Każdy ma jakaś marzenia. Moja największa marzenia była studiować w Europie, nie wiecie jak było trudno tutaj przyjechać. Ale... mi się udało. Teraz, mam inne marzenia i chće dążyć do tego, trzeba próbować, rozmawiać z ludzimi, i pokazać co potrafię robić. Dreams...

Na zjdęciu ( jestem córką moją mamą, i teraz tylko przez telefon mogę z nią rozmawiać, teśknie...)

Love.

Semi

  Komentarze (3)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-15 21:39:18
Oi oi!

Jutro będzie dobry dzień! Bo jest dzień mojego programu w radiu! Uwielbiam przychodzić do radia. Ale listy od was nic, prawda? Jestem wkur..... na was, ale co mogę zrobić, ja was kocham.

Dzisiaj nie mam więcej do pisania.

Na zdjęciu, Carla, Semi, Katiuska!

Do jutra.

Semi

  Komentarze (2)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-14 19:33:42
wow2!!!!!!!!!!!!!!

Piękny dzień w Poznaniu! Wszyscy mają drobry humor, nawet profesor na Muzykologii, zaswyczaj poważny, dzisiaj dowcipny!!

Mój blog byl przeczytane ponad 7000 razy od jego założenia. Ten fakt mnie bardzo cieszę. Jednocześnie czuję się odpowiedzialna za te wpisy. Zastanawiam się; dlaczego ludzie są takie zainteresowanie tym co piszę? Czy jest coś wyjatkowego w tym?

Kiedy przyjechałam do Polski, konfrontowałam się z Polską realię. Często chciałam zmienić to co mnie nie podobało, ale po jakimś czasie przestałam. Zaakceptowałam rzeczywistość. Pisząc na blogu czuję że jednak, mam coś do powiedzienia, więc powiem! Mówię tak, pomimo dużą popularność mojego blogu, dalej nie dostałam żadnego mailu, jest niemożliwe ze nic dobrego się nie stało z wami! Albo... możliwe???? I to jest co, co nie mogę zmienić, ludzie nie lubią się pokazać, wstydą się, albo myślą że się kompromitują.

Zachęcam państwo do ryzyka, do zmiany, do szaleństwa, do zwrócenia świat do góry nogami! Nieważne co inni myślą, ważne co TY czujesz, co TY myślisz. Pokaż się, mów, tańcz, rób co chcesz, i bądź szczęśliwy!!!!!!!!!

Ah! I pisz do mnie! ;)

Semi

  Komentarze (2)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-14 18:57:45
Wow2||||||


  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-13 21:09:08
Wow!

Widzę że liczba czytelników mojego blogu rośnie! Jestem na 8 miejscu. Wow!!!
Więc, dzisiaj piszę dla Ciebie, drogi czytelnik mojego blogu. Zbliża się środa! Na pierwszą część mojego programu, czytam listy od was. Ludzi do mnie piszą co dobrego się wydarzyło u nich życiu. Więc tak, nikt do mnie nie napisał jeszcze na mailu, opowiadając coś pozytywnego, coś fajnego! To proszę pisać, semi@radiomerkury.pl, jestem pewna że coś się stało fajnego w tym weekendzie u was, proszę napisać do mnie, i się dzielić ze mną i z ludzimi miłymi wrażeniami!

Dla ludzi z USA, zawsze wszystko jest VERY GOOD! i są krytykowane za to, bo nie zawsze może tak być. Proszę nie myślić że ja coś takiego wprowadzam do naszego programu, ale z drugi strony w polskiej prasie, często nas bombardują złymi wiadomościami. Myślę że, jeśli coś złego się wydarzy, to coś dobrego też, prawda?? U mnie w programie, szukam właśnie tych drobrych wdarzeniach! Pomóżcie mnie bo ten program jest dla was!!

Będę czekała na listy! I... coś fajnego ode mnie, dzisiaj w Brazylii jest dzisiaj pocałunku, także proszę całować!! Ahaha!

Semi

  Komentarze (2)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-12 21:28:47
É o amor!

Są takie dni jakie dzisiaj... kiedy wszystko idzie dobrze, szczęśliwie, pięknie! Byłam na ślub Carli! Jak zawsze, płakałam, ale tym razem nie tylko bo był ślub, ale z innych powodów. Płakałam bo my, z takiego dalekiego kraju znaleźłyśmy tutaj ludzi którzy nas kochają, bo widziałam jak Carla była szczęśliwa, bo spotykałam się po raz pierszy z Katiuską(z Brazylii), bo Lasse był obok mnie.

Romantycznie, się zrobyło tutaj na blogu, ale taki jest, miłości jest uczuciem który nie zna granicy!

Semi.

P. S. Zdjęcia będę miała jutro. Dzisiaj, moje zdjęcie z Lasse!!

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-12 00:43:35
Sexta feira!

Pracować i studiować nie jest łatwo, ale na pewno fajnie! Cały czas jestem w ruchu, i tu i tam, i tu i tam! Poboda mi się to, że bywam w zupełnie innich środowiskach. Inne ludzi, inne rozmowy, inne zainteresowania! To jest dla mnie wzbogacające! A może nie długo będę robiłą zupełnie coś innego, ale to jest jeszcze tajemnica, bo ja sama nie wiem czy mi się uda! Ale jestem w drodze!

Dzisiaj, byłam na basenie, na wychowanie fizyczne, i mój instruktor nie był zadowolony z mojej kondycji. Zapytał czy palę papierosów, a ja nie palę! ahahahah! Od grudnia nie chodzę na basen! Trzeba jakoś zacząć regularnie uprawiać sport, jak to jest trudno!

I........ na zakończenie tekstu powiem wam, że, jutro idę na ślub mojej koleżanki z Brazylii, Carla! (na zdjęciu, Carla, Jeferson i Semitha)Pamiętajcie ją, prawda? Ona była w programie! Robię zdjęcia i wam pokaże jak było!

To do jutra!

Semi!

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-10 22:35:39
Outra vez!!!

Już napisałam dzisiaj na blogu, ale muszę jeszcze raz, bo chcę coś pokazać. Czytając wiadomości w msn brazylijkim, znalazłam reportaż z Polski, wow!!!!! Jeśli ktoś chce posłuchać jak brzmi portugalski, to proszę oglądać ten link! http://video.msn.com/?mkt=pt-br&vid=3e911a8f-6f24-4b3e-9a37-67e989844815&playlist=videoByTag:mk:pt-br:sf:ActiveStartDate:sd:-1:ns:VC_Supplier:tag:PTBR _Reuters:vs:0&from=PTBR_Reuters&tab=s1192538568241

Jutro mam kolowkium z łąciny na Muzykologii, muszę się uczyć!!! Zdjęcia obok jesto po to żebym pamiętała że nauka jest potęgą!!!

Boa Noite!!!

Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-10 15:06:33
Bom dia!!!

Bom dia Bom dia!!!

Ja sie ciesze że dostałam od państa komentarzy, bo czasami wydaje mi się że mówię w radiu ale w ogóle nikt tego nie słucha albo nie ma zainteresowania tym co się kręci w audycji. Ale Sławek i Kalina już mi tłumaczyli, że nie zawsze ludzi mają chęć do uczestniczenia, do pisania, ROZUMIEM! Ale ja taka jestem, i potrzebuje takiego kontaktu z moimi sluchaczami!

Kiedyś pomyślałam że zrezygnuję z programu, ale kiedy przychodzę do radia i rozmawiam z ludzimi, i mi mówią jak fajnie się czują po audycji i się cieszą, to wtedy nie mam wątpliwość że mój program w jakimś sensie pomaga ludziom.

Teraz odpowiem ludziom ktorzy pisali do mnie!

Ażuczek! Chyba nie wiesz jak ja lubię słowo FAJOWO, napisałęś że wygladam fajowo, to było znakomicie!! Udany dzień mam!!

Michał! Może faktycznie zmieniamy nazwę programu, co? La fryzura, świetnie!!!

Ermanno! Co się stało że do nas już nie dzwonisz, nie dobrze!! Będę czekała w następnym tygodniu!

Beijos. Semi

  Komentarze (3)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-05 13:54:50
people like me!

Hola!! Bom dia!! Dzisiaj mniej boli moja osemke, ale nie moge otworzyc uste. Bardzo ciekawa sytuacja, mowie wam, jest mi trudno nawet sie smiac! Moge zawac tylko polowe usmiechu, ahahah!

Niedawno byla w studio taka moja kolezanka, Carla, brazylijka ktora poznalam tutaj w Poznaniu. W tym tygodniu ja z Carla znalezlismy jeszcze jedna dziewczyne Catiuska. Rosnie liczba Brazylijczykow w Poznaniu. Jak jest nam dobrze razem. Teraz moge mowic po swojemu prawie codziennie, wiecie jak to jest fajnie. Czasami nie dalam sobie sprawy ze tylko w portugalskim jezyku moge powiedziec wszystko co chce.

One, Carla i Catiuska, sa jeszcze na poczatku proces adaptowanie, niestety to jest bardzo bolesny proces. Ale... ale... moze byc bardzo ciekawy i interesujacy, ale boli, ja wiem co mowie! Ale dziewczyne dadza rady, jestem pewna. One maj tyle sloncu w sobie, brakowalo mi takich ludzi wokol Siebie. Mowiac to, nie znaczy ze Polacy tego nie maja, MAJA, tylko ze inaczej, brakowalo mi "people like me".

AH! Jeszcze cos nowego, mam inny wlosy teraz, pokaze na zdjeciu!

lOVE. Semi

  Komentarze (4)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-04 20:00:34
Ja tej!!!

Meu Deus como doeu!!!!!!!! (Boze jak to bolalo)

Siedze i nie wiem co mam robic. Postanowilam pisac, moze pisanie bedzie dzialac jak leki przeciwbolowy. Godziny temu usunieto mi osemke, aiaaiaiaiaiaia.

Ja zawsze mowie, ze wszystko ma swoje dobre strony, ale teraz, trudno mi... pomysle... pomysle... WIEM... nie bedzie mi bolala juz nigdzie te osemke.

Nie moge mowic w ogole, ahah, ja niemowna, tylko tak zebym nie gadala. Mam nadzieje ze do srody bede mogla cos juz mowic. Jesc, tez nie, chyba tylko pic, przez 3 dni.

Pokaze zdjecia z Rzymu, jedzac pizze. Jedzeni bedzie tylko wspomnienia dla mnie, przez te 3 dni.

Do srody (mam nadzieje)

Semi

  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-02 21:51:02
Hi guys!!!

Dzisiaj mialam program w radiu, i Slawek mi pokazal swoj blog, jak on tam wszystko pisze i mnie zamawial zebym tez miala. Fajna sprawa. Blog jest jak pamietnik. Dawno dawno temu pisalam pamietnik, mialam 14, 15 lat, dawno, ahahah.

Piekne dni mamy w Poznaniu i to mnie bardzo ciesze!! Dni sa dlusze, cieplo jest, fajnie zycie mamy!!

Ide spac!

Semi
  Komentarze (1)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  


2008-04-02 10:54:33
Bom Dia!!!!

Witam wszystkich w moim blogu!!!!

  Komentarze (0)   |   Oceń (5)   |   Skomentuj  autor: semi

o mnie
kontakt
prawa autorskie

<<   Luty 2019   >>
pnwtsrczptsoni
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
La Mixtura

najnowsze wpisy

    Hi GUYS!!!!
    nie mogę!
    Semi
    Biegałam!!!
    Hello!
    Urząd Skarbowy!
    Hi!!!
    Dzieki wam!
    Nadzieje!
    Nic specjalnego!